Назад Сподели

Барам стан за канцеларија

Цена по договор
Опис
Барам стан за канцеларија, во Аеродром, позади Тобако 2, до 1ви спрат (50-90м2).
Станот
Се издава
Соби
trosoben
Спални
2
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
07.01.2024
Мобилен
072279925
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба