Назад Сподели

Kratok prestoj STAN vo Micurin

€ 30
Опис
Stanost se izdava za prenokiste na dnevna osnova
Станот
Краток престој
Слободен од
23.05.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
122 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1990
Реновиран
2015
Објавен
21.05.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Венјамин Мачуковски бр.2
Expand Map
Мобилен
071277618
Viber
38971277618
WhatsApp
38971277618
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 30
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба