Назад Сподели

Dneven prestoj

€ 20
Опис
Se izdava garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel.078446130
Станот
Краток престој
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
32 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Реновиран
2018
Објавен
20.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Venjamin macukovski 34
Expand Map
Мобилен
078446130
Viber
38978446130
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 20
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба