Назад Сподели

Се издава стан во нова зграда во Аеродром

€ 300
Опис
Издавам стан во Аеродром во нова зграда опремен со комплетно нов намештај од 50 м2. Зградата е во близина на Тобако2 на 5 мин.од центар.
Станот
Се издава
Слободен од
09.12.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Реновиран
2022
Објавен
09.12.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Методија Шаторов-Шарло 1/2-12
Expand Map
Мобилен
0038970430867
Viber
0038970430867
€ 300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба