Назад Сподели

Стан Стар Аеродром

€ 70,000
Опис
Се продава стан во населба Стар Аеродром
58м2 стан + 8м2 подрум
70.000 евра
не е реновиран
3 кат / без лифт 
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
15.03.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
072204366
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 70,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба