Назад Сподели

Изнајмувам гарсоњера во аеродром

€ 200
Опис
Изнајмувам комплетно наместена гарсоњера со нов мебел и бела техника кај поликлиника Јане Сандански (позади Тобако 2). Гарсоњерата е слободна веднаш.
Станот
Се издава
Слободен од
14.04.2022
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
36 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
9
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2018
Објавен
13.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Вангел Тодоровски
Expand Map
Мобилен
075210250
Viber
38975210250
WhatsApp
38975210250
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба