Назад Сподели

Kupuvam stan Dzevahir kompleks

Цена по договор
Опис
Okolu 40 kvadrati
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
40 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
18.04.2022
Адреса
Dzevahir kompleks
Мобилен
070210880
Viber
38970210880
WhatsApp
38970210880
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба