Назад Сподели

Se prodava stan od 43m2 vo Aerodrom

€ 76,000
Опис
Шифра ЕС 0498
Се продава полунаместен стан од 43м2 во близина на поликлиника Јане Сандански во Аеродром. Станот се наоѓа на 4ти спрат во понова зграда со лифт, на јужна страна, со централно греење, сопствен подземен паркинг на -2ниво вклучено во цената и поседува цист имотен лист.
Станот располага со спална соба, дневен престој со кујна и трпезарија, мало претсобје и купатило. Во станот останува комплет опремена кујна но може да се продава и комплетно опремен цел стан.
Цената со кујна е 76.000 евра не е фиксна
комплет опремен 78.000 евра не е фиксна
Контакт 075/446-680 Елена
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
43 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2012
Објавен
07.04.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Аеродром
Expand Map
Мобилен
75446680
Viber
38975446680
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 76,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба