Назад Сподели

Наместен стан во Скопје Север / Stan 74 m2 vo Skopje Sever

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава наместен стан од 74 m2 во Скопје север, на југозападна ориентација на 3 кат (од вкупно 5 ката) со 2 спални соби, салон, кујна, бања, и балкон.

Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
74 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2015
Објавен
20.03.2023
Локација
Адреса
ул. Боро Менков
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
+38970302098
Viber
+38970302098
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба