Се продава стан во Стара Скопска Чаршија

€ 90,000
Детали за станот
Опис
Се подава стан во Стара Скопска Чаршија од 73м2 + 6м2 балкон. Со две спални соби, на 4-ти кат без лифт. Станот се наоѓа во самата чаршија до Дом на занаетчии.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
79 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
4
Лифт
Не
Состојба
Стар
Реновиран
2018
Објавен
20.12.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул. Битпазарска 4
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070550538
Viber
38970550538
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 90,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба