Назад Сподели

Prodavam Stan vo Chair so ogromen potencijal za investicija

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Prodavam stan vo Chair so sopstven podrum i ogromna moznost za investicija
za povekje info javete se na : 075 689 800
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
15.12.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Cvetan Dimov
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075563165
Viber
38975444710
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба