Prodazba na stan

€ 35,000
Детали за станот
Опис
Prodavam stan 32kv vo Topansko Pole ul. METODIJA MITEVSKI na prizemje so 7kv podrum. Stanot raspolaga so soba trpezarija so kujna, terasa,toalet.Vo blizina gradinka, uciliste, banki, marketi. Cenata e 35000evra so moznost za dogovor. I formaciii vo poraka. 
Станот
Се продава
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
32 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
25.10.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
METODIJA MITEVSKI
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078 236 788
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 35,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба