Назад Сподели

Se prodava stan 98m2 ul.August Cesarec Skopje-Cair

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se prodava stan 98m2 ul.August Cesarec Skopje-Cair , 3 sobi, 2wc, 2 terasi Kontakt 071398968
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
98 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
11.04.2022
Локација
Адреса
ul.August Cesarec Skopje-Cair
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071398968
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба