Назад Сподели

Stan na Dzon Kenedi

€ 75,000
Детали за станот
Опис
Se prodava Stan od 85m2 na Dzon Kenedi. Stanot raspolaga so tri spalni sobi, dnevna I kujna so trpezarija, ima dve banji I dve terasi. Se naoga na 8mi kat vo zgrada od 10 sprata I dva lifta. 
Станот
Се продава
Слободен од
01.06.2022
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
85 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
8
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Реновиран
2015
Објавен
18.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Dzon Kenedi br. 25
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
072 314 814
Viber
38972314814
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 75,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба