Назад Сподели

Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Stanbena povrsina 120m2 od koi 30m2 potkrovje so vnatresni skali. Stanot ima golema odvoena kujna so trpezarija, golem salon, edna golema spalna i dve terasi. Na potkrovjeto ima uste edna soba so kupatilo.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
1
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
120 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
14.05.2024
Локација
Адреса
ul.Panche Nedelkovski
Дополнителни информации
Мобилен
071250368
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба