Назад Сподели

Продажба на стан

€ 105,000
Детали за станот
Опис
Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, 
so orientacija istok-zapad, na 2 kat od 5 kata, 
so pogled na park od terasata. 
Stanot e vo blizina na restoranot Biznis na ulica Pavle Ilic
Cena na stanot e 105.000 evra
Kontakt 072 222 523
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
100 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
15.09.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ул.Павле Илиќ
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
072222523
Viber
38972222523
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 105,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба