Се продава

€ 68,000
Детали за станот
Опис
Се продава стан во чаир на  улица крсте асенов.Станот е на приземје и е 74 метри квадратни
Станот
Се продава
Слободен од
08.01.2023
Соби
trosoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
74 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Север
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
08.01.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
075619623
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 68,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба