Назад Сподели

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ВЛАЕ

€ 1,600
Детали за станот
Опис

Се продава деловен простор во Влае на ул. “Васил Чакаларов”.

Локалот е со вкупна површина од 195 m2.

Поседува имотен лист без прибелешки (товари).

Излогот на локалот има поглед кон главниот булевар и е погоден за компании кои вршат продажба, кои се занимаваат со угостителска дејност и тн.

Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
195 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
Лифт
Не
Состојба
Нов
Објавен
27.04.2022
Локација
Адреса
Влае на ул. “Васил Чакаларов”
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,600
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба