Назад Сподели

СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА [55m2]

€ 1,300
Детали за станот
Опис

Се продава стан од 55м2 во населба Кисела Вода , Скопје.

Зградата се наоѓа на ул Никола Добровиќ во непосредна близина на градинки („Весели Цветови), основни училишта (ОУ Кирил Пејчиновиќ, ОУ Невена Ѓорѓиева – Дуња), средни училишта (Васил Антевски – Дрен), како и на останата спортско -рекреативна содржина.

Станот се наоѓа на Кат 3 во зграда која не поседува лифт. Составен е од дневна соба, спална соба, посебна кујна со трпезарија, бања и балкон.
Исто така поседува и подрум со површина од 6м2.

Греењето во станот е решено со две клими (инвертер) поставени во дневната и во спалната.
Целиот стан е со паркет кој е во солидна состојба.

Околу зградата постојат паркинг површини кои бесплатно ги користат станарите од населбата.

Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
55 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
03.10.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул. Пушкинова
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071339504
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба