Назад Сподели

Трособен стан во Влае 84m2

€ 1,350
Детали за станот
Опис
Колбико Инженеринг ви нуди трособен стан од 84m2 во Влае во градба, вселив за 1 месец!
Ориентацијата на станот е југ-запад-север.
Објектот се наоѓа во реонот Франце Прешерн во населба Влае на мирна и тивка локација во непосредна близина на : градинка, маркети, паркови, теретана, амбуланта, бензински пумпи и кејот на реката Вардар на 3 минути ПЕШ!
Колбико Инженеринг досега има изградено 3 други објекти во иститот реон на само 100m од новиот објект, кој истите можат да се погледнат на нашата ФБ-страна или пак во живо.
Цената за станот изнесува 1350€/m2 и паркинг гаражно место со подрум 400€/m2.
Цената е со вклучен ДДВ!
Становите и објектот можат да се погледнат секој ден.

Контакт:
070 338 215
071 205 752
02 323 8906
kolbiko_inzenering@hotmail.com
ФБ: https://www.facebook.com/kolbiko.inzenering/
Инстаграм: https://www.instagram.com/kolbiko.inzenering/
Станот
Се продава
Слободен од
15.05.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
84 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Во изградба
Изграден
2023
Објавен
28.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ул. Франце Прешерн
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071 205 752
Viber
071 205 752
WhatsApp
071 205 752
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба