Назад Сподели

Станови во Влае во градба! Stanovi vo Vlae vo gradba! Колбико Инженеринг / Kolbiko Inzenering

€ 1,430
Детали за станот
Опис
Колбико Инженеринг ви го претставува новиот станбен објект на ул. Франце Прешерн во Влае.
Станови со квадратура од 52 до 87m2.
Вселив: Декември 2024г.
За повеќе информации контактирајте не на:
02 323 8906
071 205 752
Вашиот дом е кај нас.
www.kolbikoinzenering.mk
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
86 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Во изградба
Изграден
2025
Објавен
08.11.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ул. Франце Прешерн
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071 205 752
Viber
38971205752
WhatsApp
38971205752
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,430
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба