Назад Сподели

Стан во Порта Влае

€ 150,000
Детали за станот
Опис
Одличен стан од 92 м2 во Порта Влае во зградата над Баду Бар. Станот гледа на јужна страна, со прекрасен поглед на планината Водно. Станот е комплетно функционален но идеално би било да се реновира.
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
92 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
28.03.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Партизански одреди 149
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
+38972253534
Viber
+38972253534
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 150,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба