Назад Сподели

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se prodavaat novi,nevseleni stanovi vo TORRY Mini Residence,vo srceto na staro,zelenoVlae,na 100m od kejot na Vardar.Kvadratura od 50 i 74M2, so imoten list,vselivi vednaš.Zgradata e ekskluzivna so privaten dvor,podzemni garaži,podrumi,nadvorešni parking mesta,gradena po najvisoki standardi(alubond samoventiliračka fasada,nokjna iluminacija,fantastična zvučna I termička izolacija,smart intelligence sistemi,video nadzor...Luksuzna sanitarija i vnatrešna stolarija,protočni bojleri,wi-fi inverter uredi,blindirani vrati I 6 kanalni pvc-aluminium premium brend prozorci vo boja na fasada I kolor stakla protiv infra crveni zraci.Prekrasen panoramski pogled,pristap na dve široki ulici.So komoten lift od garažite do posledniot kat.Vlezot vo kompleksot e ograničen so dalečinsko I kodirano upravuvanje.Na prodažba e prazen I  kompletno enterierno opremen/dizajnerski ureden stan.Možnost za credit preku delovnite banki.
Cena po dogovor(ekskluzivna I povolna)
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
10.03.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
075448895
Viber
075448895
WhatsApp
075448895
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба