Назад Сподели

Prodavam kuka vo nas vlae

€ 400,000
Детали за станот
Опис
Se prodava kuka vo nas Vlae. Kukata e na dva kata, sekoj so povrsina od 85m2, krov so moznost za legalizacija vo potkrovje 65m2, suteren prizemje adaptiran i namesten za ziveenje 70m2, dvorno mesto 50m2. Uredna dokumentacija. Cena 400.000e
Станот
Се продава
Слободен од
01.03.2024
Соби
poveke-soben
Спални
5
Балкони
2
Квадратура
300 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
2001
Реновиран
2023
Објавен
16.02.2024
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
070344171
Viber
070344171
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 400,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба