Sprat od kuka vo Trnodol

€ 450
Детали за станот
Опис
Se izdava ubav kompletno namesten sprat od kuka so poseben vlez vo naselba Trnodol na mirna i tivka lokacija. Spratot e 80m2 ima dnevna, kujna so trpezarija, dve spalni i kupatilo. Ima terasa so pogled na Skopje, parking mesto, ekonomichno parno greenje na nova toplinska pumpa, plus dve klimi inverter.
kontakt- 070 388 - 667
Станот
Се издава
Слободен од
25.11.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
80 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
2010
Реновиран
2020
Објавен
24.11.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Trnodol
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070388667
Viber
38970388667
WhatsApp
38970388667
€ 450
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба