Назад Сподели

Se izdava renovirana i opremena dogradba 34m.2povolno

Цена по договор
Детали за станот
Станот
Се издава
Слободен од
01.09.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
34 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1974
Реновиран
2022
Објавен
10.08.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Sofiska-26
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070653651
Viber
38970653651
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба