Назад Сподели

Тафталиџе, Петре Пирузе бр.4 , се издава

€ 590
Детали за станот
Опис
Љупчо П., 071258465 Во најубавата улица во Скопје, Тафталиџе, Петре Пирузе бр.4 (поранешна Мексичка), се изнајмува модерно наместен и целосно опремен стан на втoр кат, во куќа со 4 стана на полуподрум, полуприземје, прв кат и втор кат. Во куќата има еден заеднички влез и домофон. Во станот има три спални, инсталација за интернет. Има едно гарантирано паркинг место, веднаш до влезната врата. цена 590 евра/месец (нето без данок). комунални сметки за струја, вода, интернет, одржување влез, парно (централно, приклучено), на сметка на изнајмувач
Станот
Се издава
Слободен од
01.02.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
105 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2012
Реновиран
2013
Објавен
09.01.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Петре Пирузе бр.4-1/4
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071258465
Viber
38971258465
€ 590
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба