Назад Сподели

Се издава стан

€ 200
Детали за станот
Опис
Површината на станот е 42m2.Се состои од дневна соба споена со трпезарија и кујна, спална соба, тоалет и тераса. Станот се наоѓа на приземје.
Контакт 078 996 111
Станот
Се издава
Слободен од
26.04.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
42 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2013
Објавен
22.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Багдадска 36А
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078996111
Viber
38978996111
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба