Se prodava luksuzna kukja vo Taftalige1 od 370m2

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Se prodava golema komforna kukja vo Taftalige 1 od 370m2 na tri kata ima 7 prostorii tri kupatila na mirno i tivko mesto. Ima dvor od 100m2 . Ima priklucok na gradsko parno isto i sostveno na struja.Gradba na kukjata 2005 god. Vednas vseliva so komplet dokumenti.
Cena po dogovor
tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Слободен од
06.04.2023
Соби
petsoben
Спални
6
Бањи
4
Балкони
2
Квадратура
370 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
2005
Реновиран
2020
Објавен
06.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
078222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба