Se izdava stan 38kvadrati sproti Siti Mol

€ 200
Детали за станот
Опис
Se izdava stan 38kvadrati sproti Siti Mol namesten so posebna spalna.Sloboden od 1juli 200e tel za kontakt 078333933 Vlado
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
38 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2014
Објавен
15.06.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
partizanski odredi 113b
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078333933
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба