Назад Сподели

Нов стан од 50м2 со 1 спална во Тафталиџе 1,до гимназијата НОВА

€ 89,999
Детали за станот
Опис
Нов стан од 50м2 со 1 спална во Тафталиџе 1,до гимназијата НОВА
Станот
Се продава
Слободен од
14.11.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2016
Реновиран
2022
Објавен
14.11.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Прашка
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078271777
Viber
0038978271777
WhatsApp
0038978271777
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 89,999
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба