Назад Сподели

Komplet namesten trosoben stan vo Taftalige1 od 69m2

€ 500
Детали за станот
Опис
Se izdava komplet namesten trosoben stan od 69m2 vo Taftalige1 sproti hotel Karpos. Stanot e na treti kat so gradsko parno komplet renoviran.
Cena 500 evra
Tel. 078/222-112
Станот
Се издава
Соби
trosoben
Спални
2
Балкони
1
Квадратура
69 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
06.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
€ 500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба