izdavam Kukja vo Taftalidze1 Do Nova Gimnazijata

€ 230
Детали за станот
Опис
Izdavam del ok kukja so poseben vlez 55m2.
Na gorniot sprat umate dnevna so kujna i Wc.
Na dolniot sprat spalna soba. Kukata ima site novi pvc prozori i 15 stiropor fasada.
Mnogu ekonomicna za greenje i ladenje.
Greenjeto e na struja. Imate i intimno dvorce so fontana so koi ribi 
Kukata se naoga vo taftalidze 1 vednas do Nova gimnazijata i do City mall .
Cena 230 evra na mesec.
Kukata e pogodna za mlad bracen par ili za dva cimeri ili cimerki. Nema mesto za poveke luge.
078 714 457
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
55 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
18.04.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Bukureska 137b
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078714457
€ 230
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба