Назад Сподели

Trosoben komplet renoviran vednas vseliv 92m2 Leptokarija

€ 1,550
Детали за станот
Опис
Se prodava prekrasen stan od 92m2 vo Leptokarija vo kafeavata zgrada nad Komercijalna stanot e na 4 kat so otvoren pogled. Ima dve spalni i dve kupatila. Stanot e komplet renoviran i toa luksuzno. Ima komplet dokumenti i vednas e vseliv. Ima terasa od 5m2. Cena 1550 evra/m2
Tel.078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
92 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
06.04.2023
Дополнителни информации
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,550
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба