Назад Сподели

Стан 33 м2

€ 1,620
Детали за станот
Опис
Се продава стан на приземје 33 м2 покрај Вардар, прва линија. Погоден е и за канцеларија. Со уреден имотен лист, вселлив веднаш.
Станот
Се продава
Слободен од
27.04.2024
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
33 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
27.04.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
072237397
Viber
38972237397
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,620
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба