Назад Сподели

Ednosoben Stan

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава еднособен стан во Карпош 3 со квадратура 31 +6 м2 (37м2) во руските згради покрај ул. Илинденска. Станот не е реновиран, сместен е на 4тиот кат во зградата, и е на 5 минути во близина на Сити Мол, Болницата 8ми Септември , салата Борис Трајковски и сл.
Број и лице за контакт : 070225019 ( Весна)
Станот
Се продава
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
37 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
На кој спрат
4
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
19.04.2022
Локација
Адреса
Илинденска
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070225019
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба