Назад Сподели

Ubav trosoben stan od 45m2 vo Hrom

€ 56,000
Детали за станот
Опис
Se prodava ubav 45m2 stan vo Hrom, ul Zlate Mihailovski, na 1 kat vo mala zgrada stara 10god, so spalna i detska soba ,po cena od 56000e so vluceno 13m2 garzano mesto pod zgradata.Ima moznost za kupuvanje samo na stanot.(prioritet imaat kupuvaci bez kredit) Kontakt 072209661,070242564 Bastion
Станот
Се продава
Слободен од
12.09.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Квадратура
45 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2013
Објавен
12.09.2022
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
Zlate Mihajlovski 22
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
072209661
Viber
38972209661
WhatsApp
38972209661
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 56,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба