Назад Сподели

Станови во Хром во градба, вселиви во месец Ноември

€ 1,300
Детали за станот
Опис
Колбико Инженеринг ви нуди луксузни станови од 122m2 и Деловен Простор од 97m2 во градба во населба Хром на ул. Воин Драшковиќ.
Зградата ќе биде вселива во месец Ноември.

Цена за стан: 1300e/m2 со вклучен ДДВ.
Цена за деловен простор: 1250е/m2 плус ДДВ.

За повеќе информации контактирајте не на:
02 323 8906, 071 205 752 или kolbiko_inzenering@hotmail.com.
Станот
Се продава
Слободен од
30.11.2023
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
4
Квадратура
122 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Во изградба
Изграден
2023
Објавен
28.04.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ул. Воин Драшковиќ
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071 205 752
Viber
071 205 752
WhatsApp
071 205 752
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба