Назад Сподели

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ХРОМ

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава стан во Хром. Површина 101 м2 со подрум од 16 м2. Станот е поделен на два со посебни влезови а на еден имотен лист. Има можност за приклучок на градско парно. Цена 980 евра за м2,
Станот
Се продава
Соби
petsoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
101 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Стар
Реновиран
2020
Објавен
15.02.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ул. Исаија Мажовски бр. 40-5/4
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078340645
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба