Назад Сподели

NOV STAN 2023/EXTRA NAMESTEN SO SE NOVO

MKD 20,000
Детали за станот
Опис
NOV STAN 2023g.VEDNAS VSELIV SO SE NOVO I NE KORISTENO
- TOP SOSTOJBA
- LIFT
- ODLICEN POGLED SO GOLEMA TERASA
- 4 SPRAT
- CENA 20000 DENARI MESECNO
- KONTAKT NA 078-238-098
- IMA I "ROOFTOP" OD 50m2 SO ODREDENA DOPLATA
Станот
Се издава
Слободен од
10.04.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
48 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
04.04.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
ulica Kicevska
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
078238098
Viber
0038978238098
WhatsApp
0038978238098
MKD 20,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба