Назад Сподели

Деловен простор во Хром 97m2

€ 1,250
Детали за станот
Опис
Колбико Инженеринг ви нуди деловен простор од 97m2 во Хром во градба, вселив (готов) во месец ноември.
Греењето и ладењето е решено со мулти-сплит систем.
Деловниот простор доаѓа со 4 паркинг места и е погоден за секаква намена.
Цената изнесува 1250€/m2 плус ДДВ.

Објектот се наоѓа на главната улица во Хром, ул. Воин Драшковиќ веднаш до детското катче (игралиште за деца).

Контакт:
070 338 215
071 205 752
02 323 8906
kolbiko_inzenering@hotmail.com
ФБ: https://www.facebook.com/kolbiko.inzenering/
Инстаграм: https://www.instagram.com/kolbiko.inzenering/
Станот
Се продава
Слободен од
30.11.2023
Соби
poveke-soben
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
97 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
09.05.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ул. Воин Драшковиќ
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071205752
Viber
071205752
WhatsApp
071205752
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба