Назад Сподели

Се продаваат станови во градба во нас.Даме Груев

€ 850
Детали за станот
Опис
Се продаваат станови во градба во нас. ДАМЕ ГРУЕВ оп. Ѓоковиќ Петров од 28м2 55м2 57м2 71м2 850е/м2 071522324
Станот
Се продава
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
282 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Реновиран
2022
Објавен
19.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Ул 181
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071522324
WhatsApp
38971522324
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 850
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба