Назад Сподели

Се продаваат станови во градба од 35м2 37м2 66м2 77м2

€ 900
Детали за станот
Опис
Се продаваат станови во градба од 35м2 37м2 66м2 77м2
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
35 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Објавен
13.07.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Даме Груев
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071522324
Viber
38971522324
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 900
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба