Назад Сподели

Светол трисобен стан, две тераси, реновиран

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Трисобен Стан, со посебен кујнски и трпезариска простор, две тераси, реновиран, модерно купатило со натпросечна големина за Скопје, прекрасен поглед кон паркот, идеално за утринско кафе, чај, а и во топлите попладневни часови, идеален распоред за семејства, но и за студенти кои сакаат да го делат просторот. Подрумски простории исто така за користење. 
Модерна сигурносна врата.
Идеално позициониран на почетокот на Маџари, директна автобуска линија на неполни 150 м од станот до Центар, Битпазар, Аеродром, Медицински Факултет, Градска Болница, Главна Железничка, Еаст Гате и тнм. 
Во близина разновидни Супермаркети, Матичен Лекар, Аптека и.......
идеал за семејства но и Студенти, и Луѓе кои сакаат тишина, директна поврзаност со градот, и природа, и се разбира чист воздух, благодарение на парковите околу. 
Цена по договор. 
 
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
67 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Реновиран
2021
Објавен
14.03.2024
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Дополнителни информации
Мобилен
075223037
Viber
075223037
WhatsApp
075223037
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба