Назад Сподели

Се продаваат станови во завршна фаза. Карши салонот на Мерцедес

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продаваат станови во завршна фаза позади салонот на Мерцедес 41м2 48м2 57м2 65м2  62м2    71м2. Становите се со имотен лист.  КОНТАКТ телефон 071522324
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
41 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Реновиран
2022
Објавен
19.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Улица 515
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071522324
WhatsApp
38971522324
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба