Madzari na prizemje na glavna ulica 74m2 + 20m2

€ 1,000
Детали за станот
Опис
Trosoben stan vo Madzari, stanot ima 2 spalni so mala adaptacija moze da se dobie uste edna spalna, siroka dnevna so trpezarija ,kujna so prirodna i kanalska ventilacija, gostinski toalet, kupatilo, terasa .Namesten ili prazen po dogovor. Stanot se naoga na visoko prizemje i ima dva podrumi. Cena po dogovor Kontakt broj 077987721 ili 075456180.
 
Станот
Се продава
Слободен од
01.03.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
74 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1970
Реновиран
2015
Објавен
04.03.2023
Опрема
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Локација
Адреса
BlagojaStevkovski br.13
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
075456180
Viber
38972319991
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба