Stan vo Hipodrom 60 m2

€ 870
Детали за станот
Опис
Се продава празен стан во Хиподром, Hipodrom, 60 м2, плус 5м2 подрум, на втор спрат од вкупно 4, пријатни комшии, без лифт, секогаш слободен паркинг, и пред и позади зграда, во близина на градинка, основно училиште, амбуланта, сите познати маркети.
Распоред:
- Дневна (кујна и трпезарија) - североисток
- Спална - југозапад
- 1 купатило
- Простран ходник
- Железарско парно
- Делумно реновиран
- Може и реновиран и опремен 1100 € би била цената за м2

За подетално на
076428326 или
078206630
Станот
Се продава
Слободен од
01.03.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1986
Објавен
01.03.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Zan Zores 129
Дополнителни информации
Мобилен
076428326
Viber
38778206630
WhatsApp
38978206630
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 870
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба