Назад Сподели

Stan Hipodrom 58m2

Цена по договор
Детали за станот
Опис
Се продава стан во Хиподром, 
на ул.Валандовска од 58m2, 4m/2 тераса + 5m/2 подрум 
На 4ти кат, поткровје, без лифт со две спални соби..
Станот е лоциран на убава локација, до трговскиот центар и градинката, на 100м од училиштето.
Околу зградата има убав парк со детски лулашки.
Станот располага со две спални соби,  дневна со трпезарија, одвоена кујна, 
купатило и ходник. 
Греење 5.5 инвертер клима и парно на струја.
Слободен паркинг пред зграда.
Реновиран комплет: ПВЦ прозорци, ламинат, сменети плочки во кујна и купатило и нова санитарија.
Се продава наместен или празен. 
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
58 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
4
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1983
Реновиран
2020
Објавен
04.05.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
Valandovska
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
071312649
Viber
38971312649
WhatsApp
38971312649
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба