Назад Сподели

Се издава стан еднособен 48м2

MKD 7,500
Детали за станот
Опис
станот не е наместен
Станот
Се издава
Слободен од
19.04.2022
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
48 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Север
На кој спрат
2
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1990
Реновиран
2015
Објавен
19.04.2022
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
ул. Беровска
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
070276431
Viber
38970276431
MKD 7,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба