Назад Сподели

prodavam 57 kvadrati stan

€ 45,000
Детали за станот
Опис
se prodava stan vo nas.Hipodrom karsi trgovskiot  stanot e na 4 sprat 57 kvadrati +7kvadrati podrum  stanot e vo odlicna sostojba
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
57 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Запад
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1978
Реновиран
2020
Објавен
28.01.2023
Опрема
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Локација
Адреса
pariska komuna 19/2-14
Expand Map
Дополнителни информации
Мобилен
077899553
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 45,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба